Divadlo

Aktuálně nabízíme: 

 

Malíři 

 

To se sešli dva malíři. Jeden z daleké Verony a druhý z Milána. Ovšem problém byl, že oba měli dělat jednu zakázku.  Ačkoliv oba byli krajinkáři rozhodli se, že ten, který udělá hezčí portrét dostane onu zakázku.Toto interaktivní divadlo je naší velmi populární inscenací.

 

Turnaj neturnaj

 

Už jste někdy viděli loutkové koně,  co vypadají jako živí? Tak my je máme a k tomu příběh, že se budete smíchy za břicho popadat.Turnaj neturnaj je komedie, která baví na jakékoliv akci.

 

 

O princezně,která hledala štěstí

 

Pohádka začíná stávkou marionety Edy, který odmítá hrát divadlo, jelikož žádné ještě neviděl. A tak naši dva herci opráší staré loutky po dědovi, kytaru i tahací harmoniku a zahrajou pohádku, kde se střídájí písničky, zapojuje se publikum, a to vše s  nadsázkou a humorem. 

 

 

Eda a Kamil

 

Marionety dvou kamarádů, kdy jeden je větší raubíř než druhý, vás provedou jakoukoliv dětskou či firemní akcí. Naši kluci sklidili již nemalé ovace jak na pódiu, tak v otevřeném prostoru.

 

Hráli jsme:

 

Princ Bajaja

 

Divadlo jednoho herce, který vypráví svérázně s pomocí loutek, kulis, převleků i publika strhující příběh o Bajajovi.

 

Pohádka alchymistická

 

Marioneta Eduard Milota, kluk co není žádná loutka přichází na inzerát do přísně tajné alchymistické dílny, kde se setká se zapomětlivým alchymistou Mgr. Jákobem. Pohádka plná zvratů dvojsmyslů a písniček je vhodná jak pro malé tak i dospělé.

 

Perníková chaloupka okem Sherlocka Holmese

 

Pohledem detektiva se koukneme na zoubek nejznámější pohádce. Tato pohádka není moc vhodná pro děti, za to u dospělého publika sklízí úspěch. Vhodné pro firemní večírky či plesy.

 

 

Zhlédněte naše videa

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Kudyznudy.cz - tipy na výlet